Vyrobím víc jak dvesta modelu koženih peněženky

Peněženky delam jen s kůže, hlazeních, kromočine, jahneči, kozje.

To ni seriska výroba, ne delam na stotine kusu, víc jak půlka vyrobeni peněženek je unikátní.

Postup práce je ruční, barveni ruční, šiji strojní nebo ruční.

Fotky ukážu vše co delam, delam proto imám rad svojí prací, imám rad usni.

Výroba je na objednávko, za dárek, narozeninám, do obchodu.

Vele prodej a málo prodej.

Informace na e-mail.

PENÍZE přichází:
Udělejte těchto 5 triků a budete mít peníze!
Vždy vám docházejí peníze? Už se neboj. S těmito malými triky přicházejí lepší dny.
Peněženka je jedna z věcí, které neopouštějí dům z dobrých důvodů - umožňuje nám koupit věci, které potřebujeme (a můžeme si koupit).
Z tohoto důvodu existuje mezi lidmi přesvědčení, jak zlepšit "práci s peněženkami". I když jste jedním z těch, kteří nechtějí nosit peněženku, můžete to udělat pro svůj vlastní prospěch tím, že si v peněžence vždy ponecháte nějaké peníze, pravidelně je stahujete z peněženky, ale také je vrátíte do peněženky.
Pro ty, kteří pravidelně nosí peněženku, jsou lidé přesvědčeni, že:
Pokud jde o barvu, ženy by měly nosit zlaté nebo červeno-zlaté peněženky, protože jsou červené, barva ohně a zlata - barva zlata. Oheň taje kovy, takže pokud se budete řídit těmito tipy, vaše peněženka by měla být vždy plná papírových peněz, méně kovu.
Muži by měli nosit hnědé peněženky se zlatými detaily, protože hnědá barva země znamená stabilitu, proto tato peněženka poskytuje stabilní příjem.
Národní přesvědčení také vyžaduje, abyste si peněženku vždy kupovali sami, abyste se vyhnuli jakékoli špatné karmě, kterou může dárce nést přes peněženku. Pokud jste se však rozhodli přijmout peněženku jako dárek, musí osoba, která ji koupila, také vložit do peněženky nějaké bankovky.
Vždy mějte v peněžence trochu víc peněz, než jste odhadovali, abyste mohli čerpat více bankovek.
Jakmile splníte všechny tyto podmínky, je čas vložit peníze do nové peněženky. Je velmi důležité, aby poznámky byly uspořádány a naskládány tak, aby neblokovaly energii vašich financí.

Kromě toho byste nikdy neměli mít účet v peněžence, ať už placený nebo ne, protože to bude vyžadovat platební energii. Proto oddělte faktury a vizitky ve speciální kabelce.

Peněženky kožené,
model 2020, ručně barveni, modelovaní.
Co kus to originál, každý kus je originál.